Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Kraków uczci Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów
  W niedzielę, 24 marca w całym kraju obchodzony będzie Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Z tej okazji Kraków zostanie udekorowany flagami państwowymi. TAURON Arena Kraków, kładka Bernatka oraz estakada tramwajowa Lipska–Wielicka będą po zmroku podświetlone w biało–czerwonych barwach.
 2. Kulturalne propozycje na weekend!
  „Wiosna wybuchła mi prosto w twarz” - tak zaśpiewa Organek w Klubie Studio w ten weekend! A poza tym możecie wybrać się na koncerty Darii Zawiałow czy grupy Xxanaxx, zobaczyć nową wystawę w Muzeum Narodowym czy zagrać w stare gry wideo. Dużo propozycji? Nie martwcie się, mamy w zanadrzu jeszcze więcej!
 3. Tydzień bez tramwajów do Borku Fałęckiego

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Od soboty, 23 marca, do piątku, 29 marca, prowadzona będzie naprawa torowiska w rejonie pętli w Łagiewnikach. W tym czasie wyłączony zostanie ruch tramwajowy do Borku Fałęckiego. W zamian uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa nr 708.
 4. Już dziś Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego
  Już dziś można odwiedzić mury najstarszego w Polsce uniwersytetu. Jeżeli jesteś młodą osobą, która zastanawia się nad swoją przyszłością i której towarzyszą pytania – co tak naprawdę mnie interesuje i na jakie studia się zdecydować? – Dzień Otwarty UJ pomoże Ci wytyczyć ścieżkę na najbliższe lata.
 5. I stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza
  Krakowskie stacje monitoringu jakości powietrza zanotowały przekroczenia norm zanieczyszczeń pyłów PM10 (średnia dobowa powyżej 50 mikrogramów na metr sześcienny). Apelujemy o ograniczenie czynności, które przyczyniają się do powstawania zanieczyszczeń.
Piątek, 22 Marzec 2019
08:17:02
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)