Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Porozmawiają o problemie zanieczyszczenia powietrza
  W poniedziałek, 27 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się „Global Clean Air Summit” – konferencja na temat problemu zanieczyszczenia powietrza. Wydarzenie jest organizowane przez Województwo Małopolskie, Krakowski Alarm Smogowy i Smogathon.
 2. Pięć prostych kroków, czyli jak zostać dawcą szpiku
  Niektórzy od zawsze czuli, że są po to by pomagać innym, kolejnych popycha do tego nagły impuls, a jeszcze inni chcieliby, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać. Uratowanie czyjegoś życia, chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, wbrew pozorom nie jest aż tak trudne. Jednym ze sposobów, aby stać się prawdziwym bohaterem, jest podzielenie się z chorym…swoim szpikiem.
 3. W piątek zmiany na skrzyżowaniu pod Wawelem
  W piątek, 24 listopada w nocy testowo wyłączone zostaną sygnalizatory na ostatnim skrzyżowaniu przy Plantach, na którym jeszcze takie działają. Chodzi o zbieg ulicy św. Gertrudy z ul. Bernardyńską, Stradomską oraz św. Idziego. Przy okazji zmieni się tam organizacja ruchu – mniej pojazdów będzie korzystać z przejazdu przy Zamku Królewskim.
 4. Kraków doceniony za organizację UEFA EURO U21 Polska 2017

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Chociaż od Młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO U21 Polska 2017 minęło już kilka miesięcy, Kraków otrzymał kolejny dowód uznania za sprawną organizację turnieju w naszym mieście. Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz ambasador imprezy Marek Koźmiński wręczył prezydentowi Krakowa Jackowi Majchrowskiemu pamiątkowe podziękowania od UEFA i PZPN.
 5. Kolejny kongres Open Eyes Economy Summit uwieńczony sukcesem
  14 i 15 listopada w ICE Kraków  odbyła się kolejna edycja Open Eyes Economy Summit. Ponad 200 prelegentów z całego świata opowiadało o szeroko pojętej ekonomii wartości i gospodarce otwartych oczu. W tym roku w wydarzeniu uczestniczyło niemal 2000 osób. Open Eyes Economy rośnie i wciąż rozwija błękitną rewolucję.
Środa, 22 Listopad 2017
19:34:24
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)