Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Seniorzy spotkali się w Krakowie

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  W piątek, 21 września w Krakowie odbywają się V Ogólnopolskie Senioralia. To jedno z największych wydarzeń integrujących środowiska seniorów z całej Polski. W programie m.in. przemarsz z kościoła Mariackiego do kina Kijów.Centrum, bezpłatne wykłady i badania oraz różnego rodzaju rozrywki. W wydarzeniu bierze udział prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.
 2. Darmowe przejazdy komunikacją miejską
  W Krakowie z darmowej komunikacji miejskiej korzystają nie tylko seniorzy. Z bezpłatnych przejazdów mogą korzystać kierowcy, którzy zostawią samochód na parkingu P&R i przesiądą się do komunikacji miejskiej, a także dawcy krwi i uczniowie.
 3. Remont torowiska do Bronowic. Zmiany w komunikacji miejskiej
  W sobotę, 22 września, rozpocznie się przebudowa ulic Królewskiej, Podchorążych i Bronowickiej. W związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na odcinku od przystanku Teatr Bagatela do pętli Bronowice Małe wprowadzone zostaną następujące zmiany w Komunikacji miejskiej w Krakowie.
 4. Przebudowa ulic Królewskiej, Podchorążych i Bronowickiej [MAPY]

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  W sobotę, 22 września, ruszy inwestycja na Krowodrzy. Przez najbliższy rok prowadzone będą prace związane z przebudową ciągu drogowo-torowego na ulicach: Królewskiej, Podchorążych i Bronowickiej, wraz z pętlą w Bronowicach. Dodatkowo zmodernizowana zostanie tarcza skrzyżowania al. Mickiewicza, al. Słowackiego, ul. Karmelickiej i ul. Królewskiej. Miasto dołoży wszelkich starań, aby uciążliwości związane z inwestycją były jak najmniej odczuwalne dla mieszkańców.
 5. Szkoła przy ul. Pszczelnej zyska nową halę sportową

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  W piątek, 21 września, podpisano akt erekcyjny i wmurowano kamień węgielny pod budowę hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 40 przy ul. Pszczelnej 13. W uroczystości wziął udział prezydent Jacek Majchrowski.
Piątek, 21 Wrzesień 2018
20:30:57
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)