Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Ulica Kocmyrzowska zostanie przebudowana

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  W poniedziałek, 19 lutego została podpisana umowa na zaprojektowanie i przebudowę ul. Kocmyrzowskiej. Dokument podpisali przedstawiciele Zarządu Inwestycji Miejskich, Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz wyłonionego w przetargu wykonawcy – firmy Budimex SA. Wartość kontraktu to blisko 97 mln zł. Wstępny harmonogram prac zakłada, że mieszkańcy pojadą zupełnie nową drogą w pierwszym kwartale 2022 roku.
 2. Wpis na listę UNESCO impulsem do odnowy Krakowa. Zobacz film!

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  We wrześniu minie 40 lat od czasu kiedy Kraków, jako pierwsze miasto europejskie, został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
 3. Wieczór poezji Beaty Bronakowskiej „Proś o kolor”
  Wydawnictwo Universitas zaprasza na wieczór poezji Beaty Bronakowskiej–Sanak - laureatki Konkursu im. Anny Świrszczyńskiej na Książkowy Debiut Poetycki i promocję tomu wierszy „Proś o kolor”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 1 marca o godz. 19.00 w Piwnicy Pod Baranami. Spotkanie poprowadzi Bronisław Maj.
 4. Koronka - Tradycja - Reaktywacja - nowa wystawa MHK
  Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na wernisaż wystawy KORONKA - TRADYCJA - REAKTYWACJA, który odbędzie się 21 lutego o godz. 17.00 w Kamienicy Hipolitów, przy placu Mariackim.
 5. Ruszyły zapisy do biegu „Pamiętaj z Nami”
  Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza biegaczy i sympatyków biegów miejskich do udziału w szóstej edycji biegu „Pamiętaj z Nami”, który odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia. W tym roku w zawodach może wziąć udział aż 1200 biegaczy!
Poniedziałek, 19 Luty 2018
22:25:57
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)